Aizraujošs piedzīvojums, aktīva atpūta un patīkami pavadīts laiks Atlantijas okeānā. Piedāvājam privātas un grupu sērfinga nodarbības, kā arī izbraucienus ar kaijakiem un snorkelēšanu Tenerifē.

Sērfa nodarbības -- no 35 €
Palīdzēsim Tev atrast veidu kā sērfot - atrast īsto vilni un sērfot sava stilā, sasniedzot izvirzītos mērķus šajā aizraujošajā sportā. Palīdzēsim iemācīties sērfot, atrast līdzsvaru un lasīt okeānu kā grāmatu. Nodarbībām piemeklēsim labākās pludmales, kurās nodarbības var noritēt droši un efektīvi. Tu varēsi mācīties sērfot draugu lokā, ar citiem sērferiem, vai arī viens ar instruktoru. Ja Tu jau sērfo un vēlies konsultāciju, mūsu kolēģi izstāstīs par labākajiem sērfa spotiem un laika prognozēm. Nekad nav par vēlu sākt sērfot!
Piedāvājam sērfa nodarbības Tenerifes dienvidu daļas pludmalēs. Nodarbība ilgst 2- 2.5 stundas. Iesakām līdzi ņemt peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni.
Cenas:
* Grupas nodarbības: 35 € no personas (grupā līdz 6 personām)
* Individuālās nodarbības: 70 € no personas
* Individuālās nodarbības divatā: 100 €
* Individuālās nodarbības trijatā: 150 €
Cenā ietilpst hidrotērps, rifa čībiņas, likra, sērfa dēlis un transfērs no apartamentiem uz sērfošanas vietu un atpakaļ.
Stand Up Paddle nodarbības un pastaigas -- 35 €
Stand Up Paddle (SUP) ir ideāls veids, kā uzturēt savu ķermeni formā un trenēt līdzsvaru. Stāvot uz dēļa, mēs airējamies okeānā un baudām neaprakstāmus skatus, kurus Jūs nevarēsiet ieraudzīt no krasta.
Izvēlamies maršrutus, lai satiktu mūsu draugus - delfīnus un jūras bruņurupučus, vai arī vienkārši atslēdzamies no zemes un veltam pāris stundas atpūtai atklātā okeānā. Tie, kas nevēlas pārbaudīt savu līdzsvaru, var mums pievienoties kaijakā. Pirms došanās ūdenī, saņemsi pilnu instruktāžu un apmācību. Brauciens notiks pieredzējuša instruktora vadībā.
Pastaiga ilgst 2 līdz 2.5 stundas. Iesakām līdzi ņemt: peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni.
Cenas:
* Grupas nodarbība: 35 € no cilvēka (līdz 6 personām)
* Individuāla nodarbība: 70 € no cilvēka
* Individuāla nodarbība divatā: 100 €
* Individuāla nodarbība trijatā: 150 €
Cenā ietilpst hidrotērps, rifa čībiņas, likra, SUP dēlis un airi, kā arī transfērs no apartamentiem līdz pludmalei un atpakaļ.
Pastaiga kaijakos -- 50€
Izbaudi skatus uz Tenerifes salu no okeāna puses, viegli airējoties dubultajā kaijakā. Tev nevajag būt īpaši spēcīgam vai sagatavotam, lai pievienotos šai pastaigai. Mūsu kaijakiem ir īpaši sēdekļi, lai šajā izbraucienā justos ērti un relaksēti. Izvēlamies maršrutus, kas ļaus pa ceļam satikt delfīnus un jūras bruņurupučus, vai arī, vienkārši atslēgties un izbaudīt atpūtu atklātā okeānā. Tie, kas vēlas pārbaudīt savu līdzsvaru, var pievienoties pastaigai ar SUP dēļiem.
Tu saņemsi pilnu instruktāžu pirms došanās ūdenī, un pastaiga norisināsies pieredzējuša instruktora vadībā. Izbrauciena ilgums 2 līdz 2.5 stundas. Iesakām līdzi ņemt: peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni.
Cenas:
* Grupas nodarbība: 50€ no cilvēka (līdz 6 personām)
* Individuāla nodarbība: 80€ no cilvēka
* Individuāla nodarbība divatā: 120€
* Individuāla nodarbība trijatā: 150€
Cenā ietilpst hidrotērps, rifa čībiņas, likra, kaijaks un airi, kā arī transfērs no apartamentiem līdz pludmalei un atpakaļ.
Snorkelings -- 40 €
Tu vari iepazīt Tenerifes floru un faunu ne tikai uz salas, bet arī zem ūdens. Izbaudi snorkelingu Tenerifē - peldēšanu zem ūdens ar masku un trubiņu elpošanai. Tu redzēsi jūras bruņurupučus, dažādus zivju veidus, un, iespējams, arī rajas.
Pirms došanās ūdenī, saņemsi pilnu instruktāžu. Instruktors atradīsies Tavā tuvumā visas snorkelēšanas garumā. Nodarbība ilgst 2 stundas. Iesakām līdzi ņemt: peldbikses/peldkostīmu (lai uzvilktu zem hidrotērpa), dvieli, ūdens izturīgu saules aizsargkrēmu, dzeramo ūdeni.
Cenas:
* Grupas nodarbība: 40€ no cilvēka (līdz 6 personām)
* Individuāla nodarbība: 80€ no cilvēka
* Individuāla nodarbība divatā: 120 €
* Individuāla nodarbība trijatā: 150 €
Cenā ietilpst zemūdens maska, hidrotērps, rifa čībiņas, glābšanas veste, kā arī transfērs no apartamentiem līdz pludmalei un atpakaļ.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone