Salas apskates ekskursija

Pirkt biļetes Pasūtīt ekskursijas biļetes
Teide – Ikod de Los Vinos – Garačiko – Maska
Ideāla ekskursija, lai vienā dienā redzētu visskaistākās vietas Tenerifē. Tās laikā Jūs šķērsosiet veco krāteri Las Kaņadas del Teide, kura diametrs sasniedz 18km, kā arī pabūsiet visskaistākajās salas ziemeļu puses vietās.
Ekskursija sākās ar Spānijas visaugstākā ciemata Vilaflor apmeklējumu, kas atrodas 1400 m augstumā virs jūras līmeņa. Mazā kanāriešu kafejnīcā būs iespēja nobaudīt tradicionālu vietējo kafiju barakito (espresso ar iebiezinātu pienu, apelsīnu liķieri un kanēli) vai leče-leče (espresso ar iebiezināto pienu, karstu pienu un piedevām vēl mazliet cukura), kā arī nogaršot mandeļu cepumus.
Tālāk autobuss jūs nogādās Teides Nacionālajā parkā, kur būs divas apstāšanās vietas – Garsijas klintis (Roque de Garcia) un Las Minas de san Hosē (Las Minas de san Jose), kur savā laikā tika uzņemtas tādas filmas kā Gredzenu pavēlnieks, Harijs Poters, Titānu cīņas u.c.
Šķērsojot Teides Nacionālo parku, ceļš vedīs lejup pa salas ziemeļu nogāzi Oratavas ielejas virzienā un dosieties uz 1501.gadā dibināto pilsētu Ikod de los Vinos, kur gida pavadībā apskatīsiet svētā Marko baznīcu, slaveno dracēnu El Drago, apmeklēsiet vīna degustāciju Malvāzijas vīna muzejā, kur varēsiet iegādāties autentiskus malvāzijas vīnus, vietējos sierus, mērcītes, ievārījumus un daudz citu interesantu lietiņu, kas atšķiras no kūrortzonas piedāvājuma.
Tālāk ceļš vedīs uz skatu laukumu, no kura varēsiet redzēt burvīgu pilsētiņu Garačiko, kurā pamatā dzīvo vietējie iedzīvotāji. Senos laikos tā bija liela ostas pilsēta, taču pilsētas ziedu laikus pārtrauca dabas katastrofa - 1706.gadā sākās vulkāna izvirdums, kā rezultātā pilsēta tika pilnībā iznīcināta. Pilsētiņā jums būs iespēja aplūkot vulkāna izvirduma rezultātā veidojušos dabīgos lavas baseinus, kā arī atjaunoto San Migel pili, ostu un pieminekli emigrantiem.
Kā pēdējais pieturas punkts ir Maskas aiza, kur pavisam nesen vēl dzīvojuši pirāti. Tikai 25 gadus Maskas aiza ir sasniedzama no sauszemes puses. Pirms tam, lai nonāktu ciematiņā, bija jāveic neliels ceļojums pa Atlantijas okeānu un 5- 6 stundu laikā jāpieveic kalnu taciņa, lai nonāktu 800m augstumā - romantiskajā pirātu mītnes vietā.
Ciematiņā jums būs pietiekami daudz laika, lai izbaudītu Mascas vienreizīgumu un nesteidzīgi iemalkotu svaigi spiestu apelsīna sulu ar kaktusu pīrāgu.
Aptuveni stundu vēlāk autobuss Jūs nogādās atpakaļ uz kūrortu.
Praktiski padomi:
* Ekskursijas laikā tiks pieveikti 450 km ērtā 35-vietīgā autobusā un Jūs redzēsiet visu, kas katram Tenerifes apmeklētājam ir jāredz.
* Laika apstākļi, gadalaiks var ienest korekcijas ekskursijas programmā.
* Ekskursija krievu valodā pieejama pirmdienās no 8:30 - 18:30
Ekskursijas cena pieaugušajiem 34 EUR, bērniem 20 EUR (2-11 gadi)