Loro parks

Pirkt biļetes Pasūtīt biļetes uz parku
Loro parks
Laipni lūgti pavadīt pārsteigumu pilnu dienu aizraujošajā Loro parkā. Spāņu valodā "loro" nozīmē papagailis, tāpēc saprotams, ka Loro parkā īpaši tiek akcentēti šie putni - parkā ir vislielākā papagaiļu kolekcija pasaulē.
Loro parks ir zooloģiskais parks, botāniskais dārzs un cirks vienuviet. Tas atrodas salas ziemeļu daļā, Puerto de la Cruz pilsētā. Šobrīd tajā mājo vairāk nekā 3500 dzīvnieku, kopā 300 dažādas sugas.
Loro parkā redzēsiet akrobātisku delfīnu, iespaidīgu vaļu šovus, jūras lauvu un papagaiļu humoršovus, milzu akvāriju ar Eiropas garāko haizivju tuneli, pasaulē lielāko iekštelpu pingvināriju, brīvā dabā lidojošus papagaiļus, kā arī jaguārus, aligatorus, iguānas, šimpanzes, gorillas un balto tīģeri.
Iespaidi no Loro parkā pavadītās dienas nav vārdiem aprakstāmi! Fantastiski pavadīta diena!
Parku iespējams apmeklēt gan braucot ar satiksmes autobusu, gan īrētu automašīnu, gan arī izvēloties ekskursiju ar autobusu.
.
Praktiski padomi:
• Esiet uzmanīgi ar sauli - arī parkā ir iespējams apdegt, līdz ar to neaizmirstiet lietot pret apdeguma krēmus;
• Neaizmirstiet uzlādēt un paņemt līdz fotoaparātus;
• Līdzi var ņemt pikniku, parkā ir izvietotas piknika zonas;
• Iegādājieties biļetes laicīgi, lai pie parka Jums nav jāstāv rindā!
Ja esat iegādājušies biļetes iepriekš, Jums pie parka rindā nav jāstāv - uzreiz jādodas uz ieeju!
Cena: pieaugušajiem 35 EUR, bērniem ( 6-11 gadi) 25 EUR
Neaizmirstiet, ka pie mums var iegādāties dubulto biļeti TWEEN TICKETS - divi parki Loro parks un Siam parks - kopējā divu dienu biļete maksā 60 EUR pieaugušajiem, 42 EUR bērniem, (neieskaitot autobusa transfēru uz Loro parku).