Siam parks

Pirkt biļetes Pasūtīt biļetes uz parku
Siam parks ir lielākais ūdens atrakciju parks Eiropā, kas atrodas Tenerifes dienvidos, Costa Adeje, un kuru droši var saukt par ūdens izpriecu karalisti. Tas aizņem 185 tūkstošus kvadrātmetru un priecē apmeklētājus ar neskaitāmām ūdens atrakcijām, skaistām ainavām un ekskluzīvām, austrumu stilā būvētām ēkām. Siam parka apmeklējums būs neaizmirstams piedzīvojums ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, jo parka teritorijā atrodas 14 ūdens atrakcijas, pieci bāri un restorāni.
Paši drosmīgākie varēs pārbaudīt sevi, nošļūcot no brīvā kritiena Tower of Power , kamēr slinkākie riņķos eksotiskajā upītē Mai Tai gar skaistām mākslīgām salām, ūdenskritumiem un akvārijiem, sajūtoties kā džungļos. Parkā ir arī atrakcijas un baseini pavisam maziem bērniem, kā arī tiem, kuriem gribas atpūsties saulītē - tiem ir izveidota mākslīgā pludmales lagūna ar balto smilšu pludmali un milzīgu baseinu ar pasaulē lielākajiem mākslīgajiem viļņiem .
Siam parkā ir apsildāms ūdens , kas visu gadu ir +25 grādus silts. No Las Americas kūrorta uz Siam parku dodas bezmaksas autobuss .
Aizraujoša un aktīvi pavadīta diena!
Praktiski padomi:
• Esiet uzmanīgi ar sauli - arī parkā ir iespējams apdegt, līdz ar to neaizmirstiet lietot pretapdeguma krēmus;
• Paņemiet līdzi dvieļus;
• Parkā var iznomāt skapīšus, kur var novietot somas, atslēgas, makus u.c.
• Iegādājieties biļetes laicīgi, lai pie parka Jums nav jāstāv rindā!
Ja esat iegādājušies biļetes iepriekš, Jums pie parka rindā nav jāstāv – uzreiz jādodas uz ieeju!
Cena pieaugušajiem 35 EUR, bērniem ( 3-11 gadi) 25 EUR
Neaizmirstiet, ka pie mums var iegādāties dubulto biļeti TWEEN TICKET divi parki Loro parks un Siam parks par 62 EUR pieaugušajiem, 45 EUR bērniem (neieskaitot autobusa transfēru uz Loro parku).