Cope Atlantijas okeānā

Pasūtīt biļetes
Neliedziet sev unikālo iespēju pamakšķerēt atklātā okeānā - īstas, milzīgas okeāna zivis! Kanāriju salas kā makšķerēšanas vieta ir otrajā vietā pasaulē aiz Karību salu arhipelāga. Pasākums ir makšķernieku paradīzes vērts.
Zvejnieku ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi okeāna makšķerēšanā piedāvā gan pilnas, gan pusdienas makšķerēšanas braucienus ar pilnībā aprīkotu kuģīti!
Pēdējo gadu laikā no šī zvejas kuģīša noķerti neskaitāmi smagsvaru tunči un marlini! Protams, iespējams noķert arī dažādas citas mazākas okeāna zivis kā jūras asarus un barakuda s, kā arī tādus eksotiskus dziļo ūdeņu iemītniekus kā rajas un haizivis.
Zvejas kuteris, kas ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo visdažādāko okeāna zivju makšķerēšanai, un tā pieredzējušais kapteinis jau gaida Jūs.
4 stundu makšķerēšana ietver sevī trollingu jeb velcēšanu. Ja trollings nenorit sekmīgi (ja neko nenoķerat), kapteinis organizē gruntsmakšķerēšanu. Iespējas noķert lielas zivis ir abos gadījumos.
Praktiski padomi:
* Izmaksās iekļauti atspirdzinoši dzērieni, alus un sviestmaize makšķerniekiem, kā arī mākslīgās un dabīgās ēsmas, viss zivju ķeršanai nepieciešamais ekipējums
* pēc pieprasījuma iespējams arī noīrēt visu kuģīti!
Cena sākot no 65 EUR no personas