Ar ūdensmoci pa Atlantijas okeānu

Pasūtīt biļetes
Izbaudi okeāna burvību safari izbraucienā ar ūdens motociklu Jet Ski. Tas ir ideāli piemērots gan aktīvas atpūtas cienītājiem, gan arī ģimenes atpūtai. Izbraucieni notiek gar Tenerifes piekrasti instruktora pavadībā.
Braucienam ir iespējams izvēlēties gan vienvietīgos, gan arī divvietīgos hidrociklus. Izbrauciena ietvaros paredzēta niršana (peldēšana). Noteikti redzēsiet arī šejienes jūras faunas neatņemamo sastāvdaļu - delfīnus un vaļus.
Piedāvājam trīs maršrutus:
1.maršruts - 1 stundas ilgs brauciens no Los Gigantes ostas līdz Mascai un atpakaļ.
Redzēsiet Tenerifes dienvidu piekrasti visā tās krāšņumā, 700 metru augstās Los Gigantes klintis, kas ir viena no iecienītākajām delfīnu uzturēšanās vietām Kanāriju salās.
Cena vienam cilvēkam 80 EUR, diviem - 100 EUR.
2. maršruts - 2 stundu ilgs brauciens no Los Gigantes ostas līdz Punto de Teno un atpakaļ.
Brauciens gar Los Gigantes klintīm, piestātne pie pirātu pilsētiņas Masca vēsturiskās ostas un peldēšanās dzidrajā okeāna ūdenī. Tālāk brauciens virzās līdz Teno bākai - pašam tālākajam salas rietumu punktam, gar krāšņajām klintīm un okeāna izskalotām alām. Arī šī brauciena laikā pastāv liela iespējamība satikt draisko delfīnu barus.
Cena vienam cilvēkam 120 EUR, diviem - 150 EUR.
3. maršruts - 3,5 stundu ilgs brauciens no Los Gigantes ostas līdz Punta de Teno bākai un atpakaļ, ar iespēju snurkelēt zvejniekciematiņā La Caleta.
Maršruts vijas gar Tenerifes dienvidu piekrasti, gar majestātiskajām Los Gigantes klintīm. Braucienā laikā paredzēts iegriezties bijušajā pirātu pilsētā Mascas, lai nedaudz atpūstos kristāldzidrajos okeāna ūdeņos. Tālāk maršruts vijās garām gleznainām vulkāniskās lavas veidotām klintīm, kurās okeāna viļņi izskalojuši plašas alas, līdz brauciena galamērķim - Punta de Teno bākai. Braucienā laikā iespējams sastapt delfīnus un jūras bruņurupučus.
Cena vienam cilvēkam 180 EUR, diviem - 230 EUR
Praktiski padomi:
* Nokļūšana no viesnīcas līdz izbraukuma sākumvietai (ostai) iekļauta cenā;
* Izbraucieni notiek pieredzējuša instruktora pavadībā;
* Ūdens motociklu atļauts vadīt no 16 gadu vecuma;
* Braucēji tiek nodrošināti ar hidrotērpiem, visiem hidrocikliem ir ūdensdroši nodalījumi priekš personiskajām mantām;
* Izbraucienu grupas maksimālais lielums ir 8 cilvēki;
* Ja vēlaties braucienu iemūžināt foto, iespējams pasūtīt fotosesiju.