Sandis Fatjanovs

Valdes loceklis, direktors

+371 29558303


Tenerife Tours ir Latvijā reģistrēts tūroperators un tūrisma aģentūra


Mēs esam Tenerifes eksperti! Mēs mīlam šo burvīgo salu un palīdzēsim to iepazīt un iemīlēt arī Tev. Piedāvājam tikai to, ko esam izmēģinājuši un pārbaudījuši paši.
Strādājam kā tūrisma aģentūra jau no 2013.gada 20.septembra. Uztici mums sava ceļojuma plānošanu un mēs parūpēsimies, lai Tavs ceļojums uz Tenerifi būtu neaizmirstams! Saplānosim tikai Tev piemērotu individuālu ceļojumu uz Tenerifi jebkurā izdevīgā laikā! Atradīsim izdevīgākos avio savienojumus, vispiemērotākos apartamentus, sākot no ekonomiskiem studio dzīvokļiem, beidzot ar greznām villām, palīdzēsim noīrēt automašīnu, jahtu, ūdensmoci, ieteiksim un rezervēsim grupu un individuālās ekskursijas, sniegsim privātas konsultācijas par atpūtas un izklaides iespējām Tenerifē. Vairākas reizes gadā organizējam arī grupu ceļojumus uz Tenerifi, un būsim priecīgi redzēt mūsu draudzīgajā ceļotāju grupā arī jaunas sejas!
Tev atliek tikai piezvanīt, lai mēs sagatavotu tieši Tev piemērotu ceļojuma piedāvājumu. Mūsu cenas Tevi patīkami pārsteigs. Uz tikšanos Tenerifē!
Tavs tūrisma operators Tenerife Tours (Reģ.nr. 40103712818)

Inga Dābola-Fatjanova

Valdes loceklis

+371 20317142